Flexible descriptions (1.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
