Flexible descriptions (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Administration
cs: Administrace

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: link
cs: odkaz

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno
