Flexible descriptions (2.0.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
