Flexible descriptions (2.0.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Administration
eo: Administrado

en: Settings
eo: Agordoj

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Authored on
eo: Verkita je
