Flexible descriptions (2.0.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Settings
mr: संरचना

en: Export
mr: निर्यात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: link
mr: शृंखला

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
