Flexible descriptions (2.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Administration
oc: Administracion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: link
oc: ligam

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat
