Flexible descriptions (2.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Administration
os: Разамынад

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
