Flexible Layout (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Name
fa: نام

en: Load
fa: بارگذاری

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: About
fa: درباره
