Flexible Layout (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Name
fi: Nimi

en: Load
fi: Lataa

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: About
fi: Tietoja
