Flexible Layout (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Load
kn: ಲೋಡ್

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: 25%
kn: ೨೫%

en: 100%
kn: ೧೦೦%

en: 50%
kn: ೫೦%

en: 33%
kn: ೩೩%

en: 75%
kn: ೭೫%
