Flexible Layout (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Name
vi: Tên

en: Load
vi: Nạp

en: Advanced Options
vi: Các tùy chọn cao cấp

en: About
vi: Giới thiệu
