Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Name
ca: Nom

en: Load
ca: Càrrega

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: About
ca: Detalls
