Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Name
cs: Jméno

en: Load
cs: Načíst

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: About
cs: Popis
