Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Load
de: Laden

en: Advanced Options
de: Erweiterte Optionen

en: Classes
de: Klassen

en: About
de: Über

en: -- None --
de: -- Keine --

en: Please enter a valid URL.
de: Bitte eine gültige URL eingeben
