Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Name
et: Nimi

en: Load
et: Laadi

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Classes
et: Klassid

en: About
et: Programmist
