Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Name
eu: Izena

en: Load
eu: Kargatu

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: About
eu: (r)i buruz
