Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Name
it: Nome

en: Load
it: Carica

en: Advanced Options
it: Opzioni avanzate

en: Classes
it: Classi

en: About
it: Informazioni
