Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Name
sv: Namn

en: Load
sv: Ladda

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Classes
sv: Klasser

en: About
sv: Om
