Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Load
uk: Завантажити

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Classes
uk: Класи

en: About
uk: Про модуль

en: -- None --
uk: -- Немає --

en: Please enter a valid URL.
uk: Укажіть коректну адресу (URL)

en: 25%
uk: 25
