Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Name
fr: Nom

en: Load
fr: Charger

en: Advanced Options
fr: Options avancées

en: About
fr: À propos

en: -- None --
fr: -- Aucun --

en: Add Column
fr: Ajouter une colonne
