Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Name
hu: Név

en: Load
hu: Betöltés

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Classes
hu: Osztályok

en: About
hu: Leírás

en: -- None --
hu: -- Nincs --

en: Please enter a valid URL.
hu: Érvényes webcímet kell megadni.
