Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Name
oc: Nom

en: Load
oc: Cargar

en: Advanced Options
oc: Opcions avançadas

en: About
oc: A prepaus
