Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Name
pl: Nazwa

en: Load
pl: Wczytaj

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Classes
pl: Klasy

en: About
pl: O stronie

en: Add Column
pl: Dodaj kolumnę
