Flexible Layout (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Name
ro: Nume

en: Load
ro: Încarcă

en: Classes
ro: Clase

en: About
ro: Despre
