Flexible Views (2.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: الرؤى

en: Separator
ar: فاصل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Align
ar: المحاذاة

en: Columns
ar: أعمدة

en: Default order
ar: الترتيب الافتراضي

en: About
ar: حول

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s
