Flexible Views (2.0.1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: None
da: Ingen

en: Field
da: Felt

en: Separator
da: Skilletegn

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Align
da: Justér

en: Columns
da: Kolonner

en: Default order
da: Sortering

en: About
da: Om

en: Column
da: Kolonne

en: Default sort
da: Standardsortering

en: sort by @s
da: sorter efter @s

en: Override normal sorting if click sorting is used
da: Tilsidesæt normal sortering hvis der bruges kliksortering

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
da: Aktivér Drupal's "klæbrige" tabeloverskrifter (Javascript)

en: Show the empty text in the table
da: Vis den tomme tekst i tabellen

en: Hide empty columns
da: Skjul tomme kolonner

en: Hide empty column
da: Skjul tom kolonne

en: Responsive
da: Responsivt

en: Caption for the table
da: Beskrivelse af tabellen

en: Summary title
da: Resumétitel

en: Table description
da: Tabelbeskrivelse

en: Columns name
da: Kolonnenavn

en: Columns info
da: Kolonneinfo

en: Column info
da: Kolonneinfo
