Flexible Views (2.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Separator
jv: Watesan

en: Filter
jv: Saring

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Align
jv: Rata

en: Default order
jv: Préntah gawan

en: About
jv: Ngenani

en: sort by @s
jv: urutaké karo @s
