Flexible Views (2.0.5) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: Separator
gl: Separador

en: Filter
gl: Filtro

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Align
gl: Aliñar

en: Default order
gl: Orde predeterminada

en: About
gl: Información

en: Column
gl: Columna

en: Default sort
gl: Ordenación predeterminada

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: Override normal sorting if click sorting is used
gl: Sobrescribir o ordeamento normal se usa a ordeación mediante clicks.

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
gl: Activar encabezamentos de táboas fixos na cabeza das listas de Drupal (JavaScript).

en: Show the empty text in the table
gl: Amosar o texto baleiro na táboa

en: Hide empty column
gl: Ocultar columna baleira
