Flexible Views (2.1.1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: Views
oc: Vistas

en: Separator
oc: Separador

en: Filter
oc: Filtrar

en: Sortable
oc: Classable

en: Align
oc: Alinhar

en: Columns
oc: Colomnas

en: Default order
oc: Òrdre per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: Column
oc: Colomna

en: Default sort
oc: Triada per defaut

en: sort by @s
oc: trier per @s

en: Override normal sorting if click sorting is used
oc: Suplantar la triada normal se la triada per clic es utilizat

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
oc: Activar las entèstas de tablèu "collants" de Drupal (JavaScript)

en: Show the empty text in the table
oc: Afichar lo tèxte vide dins lo tablèu

en: Hide empty column
oc: Amagar las colomnas vides
