Flexible Views (2.1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: Separator
is: Skilja

en: Filter
is: Sía

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Default order
is: Sjálfgefin röð

en: About
is: Um

en: Column
is: Dálkur

en: sort by @s
is: flokka eftir @s
