Flexible Views (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Default order
be: Парадак па змоўчанні

en: About
be: Аб

en: sort by @s
be: Сартаваць па @s

en: Summary title
be: Загаловак падсумавання
