Flexible weather API (2.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig
