Flexible weather API (2.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Template
bg: Шаблон
