Flexible weather API (2.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
