Flexible weather API (2.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Refresh
eo: Renovigu

en: ID
eo: Identigilo

en: City
eo: Urbo
