Flexible weather API (2.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Refresh
fi: Päivitä

en: City
fi: Kaupunki

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Wind
fi: Tuuli
