Flexible weather API (2.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Language
fil: Wika

en: Edit
fil: Wastuhin
