Flexible weather API (2.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: City
gu: શહેર

en: About
gu: વિશે
