Flexible weather API (2.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Language
id: Bahasa

en: Refresh
id: Segarkan

en: City
id: Kota

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: API key
id: Kunci API

en: Base URL
id: URL dasar

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang
