Flexible weather API (2.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Refresh
jv: Anyari

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
