Flexible weather API (2.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Refresh
ka: განახლება
