Flexible weather API (2.0.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: API Key
lt: API raktas

en: Template
lt: Šablonas

en: City
lt: Miestas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
