Flexible weather API (2.0.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Refresh
pl: Odśwież

en: API Key
pl: Klucz API

en: Template
pl: Szablon

en: City
pl: Miasto

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: to
pl: do

en: API key
pl: Klucz API

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Consumer key
pl: Klucz konsumenta

en: Wind
pl: Wiatr

en: Updated time
pl: Data aktualizacji
