Flexible weather API (2.0.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Refresh
ru: Обновить

en: API Key
ru: Ключ API

en: Template
ru: Шаблон

en: City
ru: Город

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: to
ru: до

en: API key
ru: API-ключ

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация
