Flexible weather API (2.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
