Flexible weather API (2.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: About
sq: Informacione
