Flexible weather API (2.0.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Template
sr: Шаблон
