Flexible weather API (2.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
