Flexible weather API (2.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: ID
th: ไอดี

en: City
th: จังหวัด

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
