Flexible weather API (2.0.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: ID
fa: شناسه

en: Template
fa: قالب

en: City
fa: شهر

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره
